Distrikt 12´s liste over D-Banedesigner

Personer markeret med * ønsker kun at dømme i egen klub.

Personer markeret med ¤ ønsker at blive kontaktet i forbindelse med assistent job ved C/B stævner.

Brian Rogild
8950 Ørsted
40 80 90 48 / 40 80 90 48

brianrogild@live.dk

Ina Malthe
9560 Hadsund
61353591 / 61 35 35 91

Ina_2311@hotmail.com

Isabella Straarup
8940 Randers SV
21128397 / 21459453

isabellastraarup@gmail.com

Jeff Paw Nielsen
8270 Højbjerg
30898059 / 30 89 80 59

info@raypawers.dk

Jesper Jensen
8600 Silkeborg
30 48 08 74

fardax@live.dk

John Byrgren Thurston
8380 Trige
5217 2467

annbt01@gmail.com

Julie Elkær
8930 Randers NØ
22175618

julie-ep@hotmail.com

Kaj Andersen
8620 Kjellerup

Lise_anden@hotmail.com

katrine Printzlau Elkrog opdateret d. 17/6-19
8471 Sabro
22832107

katrine_elkrog@hotmail.com

Kjeld Moesgaard Jensen  ¤  opdateret d. 20/6-19
8881 Thorsø
20886112 / 20886112

moesgaard@fiberpost.dk

Laura Schneider Holm Andersen
8450 Hammel
60513568

Laura-2009@live.dk

Line Dahlgren
8420 Knebel
20663616

blondinenmc@hotmail.com

Louise Porup Alstrup
8000 Aarhus C
27776109 / 29725049

louise_p_a@hotmail.com

Maibritt Pilgaard
8600 Silkeborg
86 81 13 85 / 25 14 75 66

meejse@hotmail.com

Malisa S. Nielsen
8881 Thorsø
26188981 / 26188981

malisasn@hotmail.com

Martin Brøndum Ø. Jensen
8380 Trige
53386619 / 50421323

stinnebarritmortensen@gmail.com

Mie Marie Mørch Wærens
8210 Aarhus V
50981918

Mwaerens@gmail.com

Morten Kahr
8620 Kjellerup
50371666

morten.a.kahr@gmail.com

Natalie Gelardi Lunde
8462 Harlev J
29929227 / 29929227

Natalie.lunde@hotmail.com

Niels Jørgen Møller Petersen
8410 Rønde
40727455

pladen1@hotmail.com

Pia Juul Nielsen
8600 Silkeborg
86 85 18 80 / 20 64 74 85

mejsegaarden@energimail.dk

Rasmus Pontoppidan    opdateret d. 17/6-19
8620 Kjellerup
28102287

ras.jensen@hotmail.com

René Lyngø
8543 Hornslet
21206211

renelyngo@gmail.com

Ricke Isabella Nielsen ¤  opdateret d. 17/6-19
8410 Rønde
50991070

Rickenielsen@yahoo.dk

Sarah Roliggaard
8000 Aarhus C
60674615

roliggaard87@gmail.com

Sophie Bonde Nielsen ¤  *    opdateret d. 17/6-19
8500 Grenaa
25703238

Sophiebonde@live.dk

Stine Lægaard
8550 Ryomgård
52245090 / 52245090

stine.l.h@hotmail.com

Tanya Andersen
8581 Nimtofte
30118861

tanze@live.dk

Tina Bjerregaard
8732 Hovedgård
51899022 / 51899022

tina_annette@hotmail.com

Zenia Viby ¤ opdateret d. 17/6-19
8860 Ulstrup
21633040 / 21633040

zeniaviby@gmail.com